ZADBAJ O BEZPIECZEŃSTWO SWOJEJ STRONY
Bezpieczeństwo stron internetowych
Prawdopodobnie wydaje Ci się że Twoja strona internetowa nie jest w żadnym wypadku zagrożona, gdyż prowadzisz małą czy średnią firmę i nikt nie chciałby atakować Twojej strony.
Nic bardziej mylnego! Blisko 90% cyber ataków w ostatnich latach została przeprowadzona właśnie wobec takich stron jak Twoja. Jaki jest powód takiego stanu rzeczy? Fakt że tego typu strony nie są praktycznie w żaden poważny sposób zabezpieczone, pozwala dokonać milionów włamań i tyleż samo szkód.
Wyobraź sobie tylko sytuacje że na Twojej stronie dochodzi do nie zauważonej przez Ciebie podmiany rachunku bankowego do wpłat dla Klientów. Część Twoich Klientów może wobec tego dokonać wpłat na fałszywy rachunek. Zanim się zorientujesz będzie już za późno, część Klientów już nigdy Ci nie zaufa.
Widzisz teraz dokładnie jakie mogą być skutki włamania na stronę internetową lub do Twojego sklepu internetowego?

Chcąc właściwie zadbać o bezpieczeństwo swojej strony, należy nieustannie monitorować wszelkie potencjalne zagrożenia, próby włamania i natychmiast reagować. Od tego zależy bezpieczeństwo Twojej firmy oraz jej Klientów.

LEPIEJ BYĆ MĄDRYM PRZED SZKODĄ
Na czym polega dbanie o bezpieczeństwo strony internetowej?
Mamy świadomość że właściwie zadbanie o bezpieczeństwo strony dla większości osób nie wtajemniczonych, może wydawać się czymś niezwykle skomplikowanym i nazbyt absorbującym. Dlatego też przygotowaliśmy naszą ofertę, dzięki której będziesz mógł zapomnieć o tych wszystkich technicznych aspektach które spędzają Ci sen z powiek.
Profesjonalnie zadbamy w Twoim imieniu o:
  • regularne aktualizacje (skuteczna ochrona przed nowymi wirusami i metodami włamań);
  • regularne kopie bezpieczeństwa (nawet w przypadku zhackowania strony, masz zawsze aktualną i bezpieczną kopię);
  • bezpieczne szyfrowanie połączenia (wszystkie dane przesyłane z i do strony są zabezpieczone protokołem SSL);
  • wielopoziomowa autoryzacja dostępu do Twojej strony (skuteczna wobec większości ataków);
  • stały monitoring serwera oraz domeny (24h/7);
  • stały monitoring i analiza strony internetowej pod kątem wirusów i trojanów (24h/7);
  • błyskawiczna reakcja na wszelkie próby włamania (24h/7);
  • natychmiastowa ochrona Twojej strony (zablokowanie włamywacza);

Niestety większość firm postanawia zadbać właściwie o bezpieczeństwo swoich stron internetowych, dopiero po poniesieniu dużych strat w wyniku utraty danych i zaufania u dotychczasowych Klientów. Niech Twoja firma będzie mądrzejsza przed szkodą!

BEZPIECZNA STRONA, TO SKUTECZNIEJSZA STRONA
Dlaczego warto zadbać o bezpieczeństwo strony internetowej?
Przede wszystkim dlatego że bezpieczna strona internetowa jest dużo skuteczniejsza. Strona która ma błędy oraz jest zainfekowana wirusami nie wzbudzi zaufania u Twoich potencjalnych Klientów, którzy w takim przypadku uzasadnienie wybiorą konkurencję.
Zlecając nam zadbanie o bezpieczeństwo Twojej strony unikniesz wysokich kosztów związanych z ewentualnym odtwarzaniem całej strony w sytuacji gdy nie posiadasz najnowszej i bezpiecznej kopii bezpieczeństwa lub posiadana wersja jest niestety już tą zainfekowaną.
Pamiętaj iż każdy dzień w którym Twoja strona nie działa tak jak powinna, jest dniem kiedy Twoja firma traci potencjalnych Klientów. Dłuższe zawirowania związane z niedostępnością firmowej strony w Sieci lub jej zainfekowaniem wirusami mogą mieć bardzo negatywne konsekwencje w pozycjach Twojej strony w wyszukiwarkach. To z kolei może mieć długofalowy niekorzystny efekt w utracie Klientów, a odzyskanie utraconej pozycji może Cię słono kosztować.
Im szybciej podejmiesz właściwą decyzję, zlecając nam abyśmy profesjonalnie zadbali o bezpieczeństwo Twojej strony, tym szybciej będziesz mógł prawdziwie spokojnie spać.

Nie trać swojego cennego czasu na szczegółowe poznawanie wszystkich aspektów związanych z bezpieczeństwem Twojej strony. Dzięki nam Twoja strona i firma będą odpowiednio zabezpieczone przed cyberatakami, a Ty będziesz mógł spokojnie zadbać o swoich Klientów.

Chcesz mieć pewność że Twoja strona internetowa jest w pełni bezpieczna i skutecznie chroniona przed atakami?
Call Now Button