kim jesteśmy i dlaczego kochamy to co robimy oraz robimy to co kochamy
O nas
Jesteśmy grupą młodych i ambitnych ludzi, którzy poza zdobywaną wciąż wiedzą, ciągłym i nieustannym doskonaleniu własnych umiejętności, podchodzimy do naszej pracy przede wszystkim z pasją.
Kierujemy się zasadą że nie chcielibyśmy “przepracować” ani jednego dnia w swoim życiu, przyjęliśmy zatem w swoim postępowaniu złotą myśl, jeżeli będziemy robić to co kochamy – nie “przepracujemy” ani jednego dnia w swoim życiu.
Dzięki czemu możemy każdego nowego dnia z zaraźliwym entuzjazmem, uśmiechem i pełnym zaangażowaniem robić to co robimy, bo jest to naszą pasją. Najzwyczajniej w świecie kochamy to co robimy i robimy to co kochamy!

"Na sukcesie naszych Klientów zależy nam tak samo jak im samym, albowiem tylko w ten sposób możemy wspólnie ten sukces osiągnąć – wzajemnie czerpiąc korzyści z owocnej współpracy i wspólnego rozwoju."

rafal-golas-2020

Rafał Gołas
założyciel KOCHAMYINTERNET.PL

Jeżeli nie ma Cię w Internecie, to znaczy że nie istniejesz.
Dlaczego Internet?
Przyszło Nam realizować się w czasach, w których słowo Internet codziennie nabiera nowego znaczenia. Od zwykłego przekazu prostych informacji, Internet przeistoczył się w potężne i wyspecjalizowane narzędzie o niesamowitych możliwościach.
O Internecie zdecydowanie najłatwiej jest mówić w aspekcie jego historii, gdyż przyszłość i możliwości jakie ze sobą niesie zaskakują Nas z każdym nowym dniem. Istnieje taka anegdotka internetowa, mówiąca:

Jeżeli nie ma Cię w Internecie, to znaczy że nie istniejesz.

Powyższe stwierdzenie mogłoby wydawać się bardziej humorystyczne aniżeli będące jakąś mądrością życiową, i tak też można by je traktować jeżeli chodzi o czysto personalny aspekt.
Zdecydowanie odmiennie wygląda jednak sytuacja kiedy dotyka działalności firmy, jej istnienia i kształtowania się na rynku.
Dziś, posiadając firmę naprawdę warto znaleźć się w Sieci, ponieważ w ten sposób otwieramy się z naszą ofertą nie tylko na lokalny rynek ale na cały świat.
W związku z tym iż Internet i wszystko co z nim związane jest naszą pasją, jesteśmy w stanie zagwarantować Państwu że wszystkie oferowane przez nas usługi są realizowane z pełnym zaangażowaniem od początku do końca, bez półśrodków.
Nie jesteś pewien jakich konkretnie rozwiązań potrzebuje Twoja firma, by odnieść sukces w Internecie?
Call Now Button