NIE TRAĆ CZASU, POWIERZ TO PROFESJONALISTOM
Prowadzenie stron
Prowadzenie firmowej strony to szereg procesów które należy systematycznie i skrupulatnie wykonywać dzień po dniu, tak aby strona żyła, rozwijała się i skutecznie sprzedawała produkty czy usługi oferowane przez Twoją firmę.
Jeżeli podjąłeś się kiedykolwiek samemu aktywnego prowadzenia i rozwijania strony internetowej swojej firmy, zapewne wiesz doskonale jak wiele czasu Ci to zajmuje i jak bardzo tego czasu nie masz, musząc przecież skupić się na bieżącej obsłudze firmy i swoich Klientów.

Prowadząc biznes, lepiej skupić się na jego rozwoju, odpowiedniej reklamie i dobrych kontaktach z Klientem niż poświęcać ogrom czasu na sprawy techniczne związane z bieżącym prowadzeniem strony. Zlecenie prowadzenia strony w profesjonalne ręce pozwoli zaoszczędzić Ci mnóstwo czasu.

Zastanawiałeś się zapewne także nad zatrudnieniem do firmy osoby która będzie odpowiedzialna wyłącznie za dbanie o stronę internetową firmy i jej ciągły rozwój. Być może nawet zatrudniałeś już taką osobę jednak kompletnie nie byłeś zadowolony z efektów jej działań, a koszty zatrudnienia wcale nie były małe.
Zwolniłeś więc tę osobę i bojąc się ponownego zatrudniania osoby która nie koniecznie będzie potrafiła właściwie zadbać o Twoją stronę internetową, porzuciłeś dalsze poszukiwania i znów postanowiłeś robić wszystko sam.
W ten sposób znów wpadłeś w pułapkę kiedy na wszystko zaczyna brakować Ci czasu, próbujesz pogodzić bieżącą obsługę firmy oraz Klientów z samodzielnym dbaniem i rozwojem Twojej strony. Wreszcie zaczynasz powoli zaniedbywać swoją stronę, najzwyczajniej w świecie  brakuje Ci czasu na jej rozwój – musisz przecież obsługiwać bieżących Klientów.
Konkurencja jednak nie śpi, zleca prowadzenie swojej strony nam i od tego momentu śpi spokojnie, obsługując swoich Klientów najlepiej jak potrafią. My w tym czasie regularnie dbamy o to by ich strona nieustannie się rozwijała, zawsze była aktualna, w 100% bezpieczna oraz pozyskiwała im szereg nowych Klientów.

Nie musi tak być, wystarczy że zlecisz nam prowadzenie swojej strony a my zadbamy o to abyś to właśnie Ty mógł spać spokojnie oraz aby prowadzona przez nas strona skutecznie pomagała rozwijać Twoją firmę.

NIECH KAŻDY ROBI TO NA CZYM NAJLEPIEJ SIĘ ZNA
Czy warto zlecić prowadzenie strony profesjonalistom?
Strona internetowa powinna stanowić prawdziwą wizytówkę firmy w Sieci. Prowadząc stronę firmową, powinno się mieć na celu przede wszystkim dotarcie do jak największego grona potencjalnych Klientów i przekonanie ich do skorzystania z oferty swojej firmy. Dlatego też strona powinna być regularnie aktualizowana i odpowiednio zabezpieczona by działać nieprzerwanie.
Prowadzenie i obsługę techniczną witryny internetowej firmy naprawdę warto powierzyć zewnętrznej firmie praktycznie w każdym przypadku, z jednym tylko wyjątkiem.

Jeżeli zatrudniasz w firmie wykwalifikowanego webmastera, powinien on bez najmniejszego problemu potrafić zadbać o Twoją stronę, tak abyś był zadowolony z jej skuteczności. Prawdopodobnie, nie czytał byś jednak wówczas tego tekstu.

Profesjonalne prowadzenie strony internetowej wymaga posiadania odpowiedniej i nieustannie aktualizowanej wiedzy oraz umiejętności. Jest to proces bardzo odpowiedzialny i mający duże znaczenie w kontekście funkcjonowania w Sieci firmy której strona dotyczy. Z tego względu warto zaufać specjalistom, którzy przejmą na siebie wszystkie te obowiązki i wywiążą się z nich w należyty sposób.
ZADBAJ O BEZPIECZEŃSTWO STRONY
Administracja a bezpieczeństwo?
Poza podstawową opieką administracyjną, zadbamy także o pełne bezpieczeństwo Twojej strony internetowej. Sprawnie usuniemy wszelkie ewentualne awarie związane z skryptem strony czy też konfiguracją serwera.
Zabezpieczymy też odpowiednio witrynę Twoją witrynę przed wirusami, działaniami hakerskimi czy nieuczciwą konkurencją próbującą zaszkodzić Twojej stronie internetowej a tym samym Twojej firmie. Nie jest to błaha sprawa – warto pamiętać, że strona internetowa jest swego rodzaju “programem komputerowym” który wymaga systematycznego nadzorowania, aktualizowania oraz serwisowania.
Prowadząc Twoją stronę zadbamy także o regularne sporządzanie kopii bezpieczeństwa, tak aby w razie jakichkolwiek problemów natury technicznej można było przywrócić ją najszybciej jak to możliwie. Nie chciałbyś przecież aby Twój budżet jaki przeznaczyłeś na reklamę został zmarnowany poprzez linkowanie do niedziałającej strony. Twojej firmy nie stać na to by tak głupio tracić pieniądze.

Brak regularnie prowadzonej administracji i dbania o bezpieczeństwo strony, potrafi nie tylko ograniczać rozwój firmy ale przyczynić się do ogromnych strat związanych np. z utratą danych w wyniku awarii lub też włamaniami na stronę. Nie pozwól aby tego typu sytuacje zdarzyły się w Twojej firmie!

Chcesz powierzyć prowadzenie swojej firmowej strony oraz zadbanie o jej bezpieczeństwo profesjonalistom?
Call Now Button