Projektowanie, realizacja oraz wdrażanie profesjonalnych sklepów internetowych
Sklepy internetowe
Projektujemy oraz wdrażamy profesjonalne sklepy internetowe, mające zapewnić proste w zarządzaniu oraz użyteczne dla odwiedzających go Klientów medium e-handlu.
Jeszcze kilka lat temu zakupy w Internecie robiła nieliczna część polskich internautów przekonana o tym że ta metoda zakupu stanie się wkrótce jedną z najpopularniejszych i najdynamiczniej rozwijających się branż – trzeba przyznać im rację, handel internetowy w przeciągu kilku lat stał się w Polsce potężnym rynkiem wartym ogromne pieniądze.
W Internecie zakupić można już praktycznie wszystko, a jeszcze kilka lat temu było nie do pomyślenia aby przez Internet zamawiać pralki, lodówki, telewizory czy meble. Dziś jest to codziennością i trzeba przyznać że Polacy polubili e-handel do tego stopnia że nie straszne jest dla nich zamawianie przez Internet nawet produktów spożywczych.
Skoro zatem sprzedaż w Internecie to tak wielki “tort biznesowy” który Polacy polubili, pojawia się zatem myśl dlaczego by nie uszczknąć z ów “tortu” odrobiny dla siebie i własnej firmy?
Jak już doskonale wiemy, praktycznie nie ma branży handlowej której nie dałoby się przenieść do realiów internetowych, gdzie nasza oferta może zostać skierowana już nie tylko do mieszkańców naszego miasta i okolic ale do co najmniej całej Polski. A to stanowczo zwiększa możliwość pozyskania nowych Klientów na nasze produkty, czego efektem może być zwiększona sprzedaż i zyski pozwalające na dalsze rozwijanie naszej firmy.
Rozwój technologii spowodował, że dostęp do Klienta stał się dużo prostszy i przyjemniejszy. Wielu właścicieli firm, poza prowadzeniem działalności stacjonarnej rozszerza swój biznes o sklep internetowy. Jest to idealny sposób na dotarcie do ogromnej bazy Klientów, którzy w sposób coraz bardziej naturalny wykorzystują sieć do zakupu konkretnych produktów czy usług.

Jeżeli ktoś nadal wątpi czy sprzedaż internetowa jest dobrym pomysłem, niech sam zweryfikuje na własnym przykładzie czy aby ostatnio coraz częściej samemu nie zagląda do Internetu by właśnie tam zakupić odzież, obuwie, części do samochodu i wiele, wiele innych produktów.

OGROMNY RYNEK ZBYTU Z WIELKIM POTENCJAŁEM
Czy warto mieć sklep internetowy?
E-sklep to nic innego jak serwis internetowy dający możliwość kupowania i sprzedawania produktów przez Internet. Czy warto go prowadzić? Jak najbardziej tak!
Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom jest to niezwykle łatwe i przyjemne. Gotowe oprogramowanie sklepu odpowiada za całą automatyzację procesu e-sprzedaży, dzięki czemu Klient w łatwy sposób może dokonać zakupu wybranego przez siebie produktu samodzielnie.
Internet daje mnóstwo możliwości. Brak ograniczeń w prowadzeniu sprzedaży on-line sprawdza się doskonale w dystrybucji oryginalnego, niszowego lub skierowanego na zaspokojenie określonych potrzeb asortymentu.
Przy wykorzystaniu dzisiejszej technologii każdy właściciel sklepu on-line posiada zdecydowanie więcej narzędzi i kanałów sprzedażowych niż sprzedawcy wyłącznie stacjonarni. Ważnym elementem w prowadzeniu e-biznesu jest ciągłe dokształcanie się w zakresie marketingu, wirtualnej obsługi Klienta czy logistyce.
Dzięki temu możliwe jest prowadzenie e-sklepu na wysokim poziomie, pozwalając skutecznie wychodzić naprzeciw oczekiwaniom nabywców.

Bardzo istotny jest również dobry kontakt z Klientami. W ramach działalności sklepu internetowego warto zacieśniać z nimi więzi, poprzez udzielanie fachowych porad oraz prowadzenie dyskusji na firmowym blogu.

DLACZEGO WARTO PROWADZIĆ SKLEP INTERNETOWY
Zalety sklepu internetowego
Ogromną zaletą sprzedaży internetowej są dla firmy niższe koszty działalności, reklamy i promocji w porównaniu z tradycyjnym handlem oraz brak dodatkowych zezwoleń koniecznych do otworzenia e-sklepu. Dużym plusem sklepu internetowego jest również możliwość stałego kontaktu z Klientami i śledzenie ich poczynań w sklepie, dzięki wykorzystaniu profesjonalnych narzędzi analitycznych i marketingowych.
Klient natomiast ma dostęp do zazwyczaj niższych cen za te same produkty niż w sklepie stacjonarnym i może dokonywać zakupów bez konieczności wyjścia z domu. Dużym atutem jest także możliwość przeglądania oferty i dokonywania zakupów 24 godziny na dobę oraz szybki i łatwy dostęp do informacji o danym artykule.
Plusem e-sklepu jest również to, że nie są potrzebne pomieszczenia sprzedażowe w reprezentatywnych lokalizacjach których najem zwykle jest bardzo kosztowny. Odpada też konieczność zakupu mebli związanych z urządzeniem punktu sprzedażowego – w związku z czym koszty rozpoczęcia e-biznesu są dużo niższe.

Biznes internetowy jest odpowiedni dla każdego. W czasach, gdzie Internet jest najważniejszym łącznikiem wśród ludzi, prowadzenie e-sklepu jest strzałem w dziesiątkę. Należy poświęcić mu jednak nie mało uwagi (zwłaszcza na starcie), gdyż konkurencja z roku na rok jest coraz większa.

WIELOLETNIE DOŚWIADCZENIE
Dlaczego my?
Ponieważ zlecając nam zaprojektowanie, realizację oraz wdrożenie sklepu internetowego, możesz na spokojnie zająć się rozwojem swojego biznesu i obsługą Klientów, mając pewność że wszystkie najważniejsze aspekty związane ze stworzeniem oraz wdrożeniem Twojego sklepu internetowego są we właściwych rękach.
Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w projektowaniu, realizacji oraz wdrażaniu wszelkiego typu sklepów internetowych, możemy dać gwarancję że zrealizowany sklep internetowy będzie przyczynkiem do zwiększenia sprzedaży w firmie, pozwalając za jego pośrednictwem zdobywać nowe zamówienia 24h/7 z całej Polski lub z całego Świata w zależności do kogo adresujesz swoją ofertę.
Zastanawiasz się zapewne dlaczego tak bardzo jesteśmy pewni swoich możliwości w tej kwestii? Bowiem sami prowadzimy kilka własnych sklepów internetowych, dzięki czemu zawsze jesteśmy na bieżąco z najnowszymi trendami na rynku i możemy najaktualniejszą i zdobytą w prawdziwym boju wiedzę zaoferować także Tobie.
Chcesz prowadzić świetnie prosperujący sklep internetowy, dzięki któremu rozwiniesz swoją firmę?
Call Now Button