Opowiedz nam czego Twoja firma oczekuje od Internetu
Czego oczekuje Twoja firma?
Skoro jesteś w tym miejscu, to na pewno nie jesteś zadowolony z dotychczasowych rezultatów obecności swojej firmy w Internecie. Na szczęście bardzo dobrze trafiłeś.
Po prostu powiedz nam czego Twoja firma oczekuje od Internetu, a my przygotujemy kompleksowy plan działania i wdrożenia dla Twojej firmy. By Internet stał się wreszcie jej siłą.
Pamiętaj że Twoja konkurencja na pewno nie śpi. Nie odraczaj zatem swojej decyzji o odniesieniu sukcesu w Internecie na później, bo każdy dzień w którym Ty odraczasz swoją decyzję o podjęciu działań i podbiciu Internetu jest dniem w którym Twoja konkurencja prężnie działa. Nie zostawaj w tyle.

"Kiedy po raz pierwszy miałem styczność z Internetem, moja głowa zaczęła pękać od pomysłów jak można by go jeszcze wykorzystać. Zaczął zaskakiwać mnie z każdym kolejnym dniem na nowo. Pokochałem go za możliwości, poznałem innych miłośników i stworzyliśmy niezwykle zgrany zespół, który pomoże także Tobie pokochać Internet z wzajemnością."

rafal-golas-2020

Rafał Gołas
założyciel KOCHAMYINTERNET.PL

Skutecznie pomożemy Ci wygrać walkę z konkurencją
Co robimy najlepiej?
Przede wszystkim w wyniku naszych działań i znajomości Internetu, pomagamy skutecznie naszym Klientom odnaleźć się w Internecie i pozyskiwać całkowicie nowych Klientów dla ich firm.
Coraz większa konkurencja i walka o każdego Klienta w Internecie wymusiła na firmach chcących się liczyć w ogóle w grze, konieczność zastosowania wielu zmian w dotychczasowym traktowaniu Internetu.
Jeżeli Ty nie spróbujesz wykorzystać siły Internetu dla wzmocnienia i rozwoju swojej firmy, na pewno zrobi to Twoja konkurencja dla swoich firm.
Przyśpiesz swój biznes
Internet pokocha Twoją firmę
Dzięki naszym działaniom prawdziwie pokochasz Internet
Internet pokocha Twoją firmę
Mając pełną świadomość iż wiele z tych zmian wymaga bardzo specjalistycznej i nieustannie aktualizowanej wiedzy, przygotowaliśmy naszą kompleksową ofertę dla wszystkich firm które chciałyby poczuć jaka siła drzemie w Internecie.
Przeprowadzony przez nas szereg profesjonalnych “zabiegów i kuracji” względem Twojej strony przyczyni się do poprawy jej widoczności oraz pozyskania wielu całkowicie nowych Klientów dla Twojej firmy.
A wszystko po to, byś i Ty mógł pokochać Internet tak jak my pokochaliśmy go już wiele lat temu, z pełną wzajemnością z jego strony.
PRZEKONAJ SIĘ SAM JAK WIELE DAJE SKUTECZNA STRONA INTERNETOWA
Strony internetowe
Wyprzedź swoją konkurencję o lata dzięki skutecznej stronie internetowej. Wykorzystaj wszystkie szansa jakie daje Ci Internet i pozyskuj najlepszych Klientów z rynku.
Nie pozwól na to aby jakikolwiek Klient uciekł Ci do konkurencji tylko dlatego że posiadasz kiepskiej jakości stronę internetową.
Nie potrzebujesz nic nie znaczącej wizytówki w Internecie, Twoja firma zasługuje na profesjonalną stronę internetową, przynoszącą realne korzyści firmie 24h/7 dni w tygodniu.
Strony internetowe
Sklepy internetowe
POZNAJ PRAWDZIWĄ MOC SKUTECZNEGO E-HANDLU
Sklepy internetowe
To niesamowite że dzięki sklepowi internetowemu możesz sprzedawać swoje produkty praktycznie do każdego miejsca na świecie. A wszystko to w zasadzie bez wychodzenia z “domu”.
Niewątpliwą zaletą e-handlu jest fakt dostępu do niewyobrażalnie wielkiego rynku z potencjalnymi Klientami na Twój produkt.
Wystarczy znaleźć choć niewielką niszę na rynku oraz wyróżnić się jakością obsługi Klienta, by zdobyć serca tysięcy internautów, którzy bardzo chętnie wydają dziś pieniądze w Sieci.
DOWIEDZ SIĘ DLACZEGO TWOJA STRONA JEST DALEKO W WYNIKACH WYSZUKIWAREK
Audyt SEO
Brak widoczności Twojej firmowej strony na najwyższych pozycjach w wyszukiwarkach to ogromny minus dla Twojej firmy i utrata wielu znakomitych Klientów.
Nie pozwól by Twoja firma była nie widoczna dla potencjalnych Klientów. Zdobądź dzięki nam najwyższe pozycje w wyszukiwarkach i zgarnij większość potencjalnych Klientów do siebie.
Przeprowadzimy dla Ciebie profesjonalny audyt SEO, dzięki któremu szczegółowo dowiesz się co musisz poprawić na swojej stronie internetowej byś mógł przeskoczyć konkurencję w wyszukiwarkach.
Audyt SEO
Pozycjonowanie stron internetowych
POZYSKUJ NOWYCH KLIENTÓW DZIĘKI SKUTECZNEMU POZYCJONOWANIU
Pozycjonowanie stron
Skuteczne pozycjonowanie strony internetowej to długotrwały proces wymagający rozległej i mocno specjalistycznej wiedzy informatycznej jak i analitycznej.
Działając po omacku i bez doświadczenia istnieje ogromne ryzyko zaszkodzenia swojej stronie internetowej niż jej rozwoju. Zdecydowanie warto ten aspekt powierzyć profesjonalistom.
Będziemy na bieżąco informowali Cię o wszelkich zmianach i wynikach wyjaśniając precyzyjnie w jakim celu robimy daną rzecz i jakie są jej efekty. Tobie pozostanie wyłącznie czerpać korzyści z efektów naszej pracy.
DOWIEDZ SIĘ DLACZEGO TWOJA STRONA WOLNO PRACUJE I WYŚWIETLA BŁĘDY
Audyt techniczny strony
Twoja strona internetowa nie działa tak jak powinna? Pracuje niezwykle wolno, wyświetla błędy i nie przynosi Ci oczekiwanych korzyści?
Najwyższy zatem czas aby przeprowadzić jej kompleksowy audyt, dzięki któremu szczegółowo dowiesz się co należy poprawić oraz jak skutecznie wyeliminować wszystkie znalezione błędy.
Dzięki przeprowadzeniu wszystkich zmian i korekt o których dowiesz się z audytu, Twoja strona internetowa zaskoczy Cię swoją skutecznością w pozyskiwaniu Klientów.
Audyt strony internetowej
Optymalizacja strony internetowej
ZOBACZ JAK SZYBKO I BEZBŁĘDNIE MOŻE FUNKCJONOWAĆ TWOJA STRONA
Optymalizacja strony
Nie masz wiedzy, umiejętności ani czasu na to by samemu wprowadzić wszystkie poprawki i wskazówki zawarte w raporcie z audytu Twojej strony internetowej?
Nic się nie przejmuj, poza kompleksowym audytem który dla Ciebie wykonamy, z przyjemnością pomożemy Ci także z wdrożeniem wszystkich wskazówek.
Zleć nam optymalizację Twojej strony i zajmij się na spokojnie prowadzeniem swojej firmy. My w tym czasie zadbamy o przeprowadzenie pełnej optymalizacji Twojej strony, tak by już nigdy nie odstraszała Twoich Klientów.
OSZCZĘDŹ SWÓJ CZAS I ZLEĆ PROWADZENIE STRONY PROFESJONALISTOM
Prowadzenie strony
Prowadzenie i administracja Twojej firmowej strony internetowej zajmuje Ci zbyt wiele cennego czasu? Chciałbyś powierzyć to zadanie profesjonalistom?
Skorzystaj z naszej oferty kompleksowego prowadzenia Twojej strony internetowej. Zadbamy o wszystkie bieżące aktualizację oraz o pełne bezpieczeństwo Twojej strony.
Dzięki temu będziesz mógł się w pełni skupić na bieżącej obsłudze swoich Klientów, a oszczędzony czas będziesz mógł przeznaczyć na rozwój swojej firmy.
Prowadzenie strony internetowej
Bezpieczeństwo strony internetowej
ZABEZPIECZ SKUTECZNIE SWOJĄ STRONĘ PRZED WIRUSAMI I ATAKAMI HAKERÓW
Bezpieczeństwo strony
Twoja strona internetowa padła ofiarą cyberataków? Nie jesteś pewien czy Twoja firmowa strona internetowa jest w pełni bezpieczna a wraz z nią Twoi Klienci?
Jeżeli chcesz mieć pewność że Twoja strona jest naprawdę bezpieczna oraz odpowiednio zabezpieczona przed różnego typu atakami w przyszłości, skorzystaj z naszej oferty.
Przeprowadzimy kompleksowy audyt bezpieczeństwa Twojej strony internetowej oraz odpowiednio zabezpieczmy ją przed wszelkimi cyberatakami.
Zadbamy także o bezpieczeństwo strony na wypadek awarii technicznych. Tak żebyś miał 100% pewność że wizytówka Twojej firmy w Sieci jest w pełni bezpieczna.
PRZEKONAJ SIĘ JAK SKUTECZNA MOŻE BYĆ DOBRZE POPROWADZONA KAMPANIA
Reklama internetowa
Jesteś ciekaw jak bardzo skuteczna może być reklama w Internecie? Obawiasz się jednak ewentualnych wysokich kosztów i braku efektu w wyniku źle poprowadzonej kampanii reklamowej?
Nie martw się, przygotujemy dla Ciebie kompleksową strategię reklamową, dzięki której przekonasz się jak skutecznym medium reklamowym jest Internet.
Dzięki nam będziesz miał możliwość pełnego śledzenia skuteczności każdej ze swoich kampanii reklamowych, a wszystkie przybliżone koszty będą Ci dobrze znane już na starcie. Żadnych ukrytych kosztów ani przepalonych budżetów.
Poprowadzimy dla Ciebie kampanie reklamowej w Internecie które nie tylko się zwracają, ale przede wszystkim przyniosą realne zyski Twojej firmie.
Reklama internetowa
Nie jesteś pewien jakich konkretnie rozwiązań potrzebuje Twoja firma, by odnieść sukces w Internecie?
Call Now Button