Oferujemy bardzo elastyczne formy współpracy
Proste i przejrzyste zasady współpracy
Prostota i pełna przejrzystość to główne cechy którymi można by opisać nasze zasady współpracy. Od początku prezentujemy i opisujemy wszystko tak aby było dla Ciebie jak najczytelniejsze. Żadnych ukrytych kosztów czy kruczków – bo nikt nie lubi być nie mile zaskakiwany.
Wystarczy że powiesz nam czego oczekujesz, a my przygotujemy dla Ciebie kompleksowy plan działania oraz współpracy. Tak żeby obie strony umowy były w pełni zadowolone i miały poczucie pełnej współpracy w dążeniu do celu, jakim jest sukces Twojej firmy w Internecie.

"Nie wyobrażam sobie aby nasza współpraca z Klientami polegała na zawiłych umowach i kruczkach. Dla nas liczy się jak największa przejrzystość i partnerskie relacje z każdym naszym zleceniodawcą."

rafal-golas-2020

Rafał Gołas
założyciel KOCHAMYINTERNET.PL

Kiedy w grę wchodzi realizacja pojedynczego projektu
Współpraca zleceniowa
W tej metodzie współpracy, rozliczamy się z Tobą jednorazowo za konkretny projekt który aktualnie dla Ciebie realizujemy.
Obowiązuje zasada zaliczkowa, ustalana indywidualnie w ramach danego projektu oraz system rozliczeń etapowych (wedle ustaleń pomiędzy nami).
Metoda współpracy stosowana najczęściej przy wszelkich projektowych i zadaniowych wyzwaniach jak np. realizacja strony WWW, realizacja sklepu internetowego czy też przeprowadzenie profesjonalnego audytu SEO.

Gdy założenia projektu mają cechy stałej współpracy
Współpraca abonamentowa
W tej metodzie współpracy rozliczamy się z Tobą systemem abonamentowym, według ustalonego harmonogramu rozliczeń.
Obowiązuje indywidualnie ustalany minimalny okres współpracy w ramach abonamentu, poniżej którego nie podejmujemy się określonych działań ze względu iż pewne procesy wymagają określonych ram czasowych do skutecznego ich wdrożenia.
Metoda współpracy stosowana przy wszelkiego rodzaju długofalowych wyzwaniach jak administracja WWW oraz pozycjonowanie stron internetowych.
Kiedy zainteresujesz nas swoim projektem
Wspólnicy
W tej metodzie współpracy stawiamy na osiągnięcie określonego wspólnego celu biznesowego poprzez współpracę na zasadach wspólników.
Wnosimy swoją wiedzę, doświadczenie oraz czas poświęcony na realizacje określonego projektu w zamian za udziały w projekcie i potencjalne zyski z niego płynące.
Wszelkie szczegóły dotyczące tego typu współpracy ustalamy indywidualnie z Tobą podczas negocjacji, tak aby każda ze stron była w pełni usatysfakcjonowana.

ETAP PLANOWANIA
ETAP 1

KROK 1

Opowiedz nam szczegółowo o swoich potrzebach
W tym momencie wsłuchujemy się uważnie we wszystkie Twoje potrzeby oraz oczekiwania jakie stawiasz przed swoim projektem.

KROK 2

Przedstawienie sprawdzonych i skutecznych rozwiązań
Po wysłuchaniu wszystkich Twoich potrzeb i ich analizie, przedstawimy Ci proponowane przez nas i sprawdzone w boju rozwiązania, które zagwarantują skuteczność i efektywność działań.

KROK 3

Podpisanie umowy
Po dograniu wszystkich szczegółów projektu, załączamy je do specyfikacji oraz umowy by każda ze stron miała pełną informację co do poczynionych ustaleń i obowiązków dla każdej ze stron.
ETAP PROJEKTOWANIA
ETAP 2

KROK 1

Tworzymy zarys projektu
W tym momencie w oparciu o wcześniejsze ustalenia, tworzymy podstawowy zarys i architekturę projektu. Powstaje blokowy zarys strony głównej oraz jej wstępny podgląd graficzny (typografia, kolorystyka, menu, pozostałe elementy interaktywne).

KROK 2

Opracowanie reszty projekty
Po akceptacji przedstawionych założeń, przystępujemy do projektowania pozostałych elementów strony. To właśnie teraz powstają pozostałe podstrony oraz dodatkowe elementy projektu.

KROK 3

Prezentacja całości projektu
Po zakończeniu wcześniejszych prac, prezentujemy Ci projekt celem jego akceptacji oraz naniesienia ewentualnych poprawek.
ETAP WDROŻENIA
ETAP 3

KROK 1

Warstwa użytkownika
Przystępujemy do kodowania warstwy użytkownika. W tym momencie realizujemy cały kod odpowiedzialny za prawidłowe wyświetlanie się strony u użytkownika końcowego zarówno na komputerze, tablecie czy smartfonie. W końcu Twój Klient może być wszędzie i używać dowolnych urządzeń do przeglądania Internetu. Dbamy o to by nic nie przeszkodziło mu w zostaniu Twoim Klientem.

KROK 2

Warstwa administratora
Po zakończeniu wszelkich prac przy warstwie użytkownika, przystępujemy do kodowania warstwy administracyjnej. Dzięki czemu będziesz mógł / mogła zarządzać swoją stroną samodzielnie.

KROK 3

Łączenie warstw, testy oraz optymalizacja
Przystępujemy do połączenia warstwy użytkownika oraz administratora. Przeprowadzamy szereg testów i pierwszych optymalizacji w działaniu projektu.
ETAP PUBLIKACJI
ETAP 4

KROK 1

Pierwsza publikacja
Dokonujemy pierwszej publikacji projektu pod Twoją domeną. Projekt jest gotowy praktycznie w 99% do finalnej publikacji i pokazaniu go Twoim potencjalnym Klientom.

KROK 2

Ostatnie szlify
Dokonujemy ostatnich szlifów technicznych oraz wdrożeń zewnętrznych narzędzi. To właśnie teraz finalizujemy instalację certyfikatów SSL, narzędzi analitycznych, marketingowych oraz zabezpieczeń przed atakami.

KROK 3

Finalna publikacja
Teraz kiedy wszystko jest już wdrożone oraz sprawdzone że funkcjonuje w 100% tak jak powinno, oddajemy Ci do użytku Twoją nową wspaniałą stronę internetową. Dzięki podjętym przez nas działaniom już wkrótce zobaczysz jaka siła drzemie w Internecie.
ETAP ANALIZY ORAZ OPTYMALIZACJI
ETAP 5

KROK 1

Działania marketingowe
Aby móc zebrać jak najwięcej cennych informacji, uruchamiamy w Twoim imieniu kompleksową kampanię marketingową w Internecie. To właśnie dzięki tej kampanii będziesz mógł / mogła poznać o wiele lepiej swoich potencjalnych Klientów oraz ich działania.

KROK 2

Analiza zebranych danych
Zbieramy wszystkie otrzymane dane jakie udało nam się zebrać podczas pierwszej kampanii i przygotowujemy dla Ciebie kompleksowy raport. To właśnie dzięki niemu poznasz lepiej swoich potencjalnych Klientów.

KROK 3

Optymalizacja projektu
W wyniku przedstawionych w raporcie danych oraz zweryfikowaniu wstępnych celów biznesowych, dokonujemy optymalizacji projektu by jego skuteczność była jeszcze większa i by on sam przynosił Ci jeszcze większe profity.
Nie jesteś pewien jakich konkretnie rozwiązań potrzebuje Twoja firma, by odnieść sukces w Internecie?
Call Now Button